Ontdek hier de evenementen in jouw regio!

Filter
 
Bak mee van thuis! In de take-away bokaal vind je de ingrediënten voor héérlijke koekjes met hazelnoten en chocoladestukjes. Je hoeft enkel nog zelf 50 g boter en een ei toe te voegen. Via een QR-c…
Meer lezen
 
Deze namiddag draaien onze vrijwilligers Jacqueline en Filip vinylplaten (elpees of singles). Herbeleef de sfeer van de jaren '50, '60 of '70. Geniet mee van evergreens, schlagers, Franse chansons of …
Meer lezen
 
Doet de naam Sennek je nog een belletje rinkelen? Het is de artiestennaam van Laura Groeseneken. In 2018 vertegenwoordigde ze ons land op het Eurovisiesongfestival in Lissabon met het nummer 'A matter…
Meer lezen
 
Deze namiddag draaien onze vrijwilligers Jacqueline en Filip vinylplaten (elpees of singles). Herbeleef de sfeer van de jaren '50, '60 of '70. Geniet mee van evergreens, schlagers, Franse chansons of …
Meer lezen
 
Deze namiddag draaien onze vrijwilligers Jacqueline en Filip vinylplaten (elpees of singles). Herbeleef de sfeer van de jaren '50, '60 of '70. Geniet mee van evergreens, schlagers, Franse chansons of …
Meer lezen
 
Wave Ieper
Fuif in samenwerking en ten voordele van KSA Malegys Kemmel.
Meer lezen
 
We zullen dit jaar terug een komisch stuk brengen. Meer info word later gegeven.
Meer lezen
 
Tromgeroffel! Klaroengeschal! Heldhaftige gevechten! Gigantische kastelen! Prinsessen wakker kussen! Bruidsjurken! Ware liefde! Romantiek! Welkom in de zoete dromen van Stok Paard Prins. Een sprookjes…
Meer lezen
 
Een spetterende dansnamiddag die begint met koffie en taart, om daarna de beentjes eens lekker de bewegen
Meer lezen